Jak zarobić kasę siedząc przed komputerem

Jak zarobić kasę siedząc przed komputerem

Chcesz zarabiać pieniądze w domu przez Internet dzięki stronom PTC? W tym poradniku dowiesz się jak to zrobić i poprawić swoją kondycję finansową nie wychodząc z domu.

Krok 1 - Strony PCT

W internecie możemy spotkać wiele sposobów na zarobek, jednym z nich są firmy, które płacą nam za oglądanie reklam swoich klientów. Pieniądze te możemy później przesłać bez problemu na swoje konto PayPal, a wówczas dalej na konto bankowe. 

Codziennie możesz zarobić np. 0.2$ (oglądając 20 reklam, 1 cent za reklamę).
Zazwyczaj dostępne są również programy polecające, gdy polecisz np. 10 znajomym, będziesz dostawał dodatkowo 50% tego, co oni „wyklikają”.
Czyli np. 10x20x(0,5 centa) + 0,2$ = 1,2 $ dziennie. To jest 36$, czyli
108 PLN miesięcznie. 

Popularne programy tego typu to:

http://www.clixsense.com 
http://sejfik.com 
http://like-plus.pl 

Krok 2 - Sufbary

Surfbary to najprostszy sposób na zarabianie w sieci. Są to małe programy, w których oglądamy banery reklamowe i zarabiamy za to punkty, które zazwyczaj pierwszego dnia miesiąca są zamieniane na pieniądze, które następnie po uzbieraniu minimalnego progu wypłaty możemy przelać na swoje konto w PayPal.


Oto kilka najpopularniejszych programów tego typu:


http://pl.20dollars2surf.com
http://www.ecbarre2.net
http://www.packbarre.com 
http://www.smartbarre.com 
http://www.moneycashbar.com 

Krok 3 - Ankiety

Epanel.pl to jedno z największych w Polsce forów badania opinii publicznej. Wynagrodzenie pieniężne dostanie każdy, kto kwalifikuje się do badania i odpowie na wszystkie pytania ankiety. Za udział w jednym badaniu uczestnik otrzymuje od 1 do 30 zł.

Krok 4 - Własna strona www

Gdy mamy własną stronę www mamy więcej możliwości zarabiania. Oczywiście musi ona mieć jakąś popularność i niekiedy również wymagany jest PageRank większy od zera. W tym przypadku możemy skorzystać z takich rozwiązań jak:


Google Adsense


Google adsense to najprostszy sposób zarabiania w Internecie. Wystarczy zarejestrować się na swoje konto Google i umieścić reklamy na swojej stronie. Od teraz za każde kliknięcie reklamy dostaniemy od Google pieniądze, które możemy wypłacić po uzbieraniu odpowiedniej sumy. Najlepsze jest to, że Google targetuje reklamy po preferencjach użytkownika. Może już zauważyliście, że jeśli często wyszukujecie informacji o samochodach zaczniecie widzieć więcej reklam motoryzacyjnych? Tak właśnie działa Google co pozwala Wam zwiększyć zarobki. Jeśli chcesz sprawdzić ile będziesz zarabiał możesz skorzystać z tego kalkulatora: http://www-4u.pl/google-adsense-kalkulator.php

Seopilot


Seopilot to ciekawy program, w którym możecie zarobić na swojej stronie. Najpierw dodajecie ją do walidacji, gdy strona przejdzie ją pomyślnie i zostanie przyjęta przez system umieszczanie na niej box reklamowy, w którym będą umieszczane linki. Od tej pory niczym się nie przejmujecie a pieniądze codziennie trafiają na wasze konto. Wszystko dlatego, że system zarabiania jest tutaj ciekawie rozwiązany. Dostajecie stała miesięczną stawkę np. 100 zł. Codziennie na wasze konto w serwisie wpływa 1/30 tej stawki nie zależnie od tego czy ktoś w reklamę klika, nawet gdy akurat żadnych reklam nie ma tez zarabiacie. Po uzbieraniu sumy 50 zł możecie wypłacić środki bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Giełda linków
 

Na giełdzie linków dostajemy pieniądze za wyświetlanie linków tekstowych na naszej stronie. Jednym z popularniejszych takich systemów jest www.prolink.pl. Po umieszczeniu kodu na stronie nie musimy przejmować się właściwie już niczym. To prolink będzie dbał o to by zdobyć dla nas klientów. Linki sprzedają się same w sposób automatyczny - nie musisz więc poświęcać na to czasu. Instalujemy sam skrypt, bez żadnych mów i papierów i zaczynamy zarabiać. 


Wyświetlanie reklam


Szukanie reklamodawców jest trudnym zajęciem i właściwie mała strona nie ma możliwości ich pozyskania. Dlatego ciekawym rozwiązaniem są sieci afilacyjne,
które pozwalają barać udział w rożnych kampaniach rozliczanych w modelach PCL, CPC oraz CPV. Jedną z popularniejszych jest www.netsales.pl. Po rejestracji i dodaniu strony mamy do dyspozycji pulę kampanii, w których możemy wziąć udział. Sami wybieramy, które lepiej pasują do naszej strony i umieszczamy ich reklamę z dostępnych do wyboru formatów. Możemy np. wybrać kampanię CPC czyli płatną za każde kliknięcie w reklamę, albo CPL czyli za wykonanie jakiejś czynności użytkownika, np. rejestrację w serwisie. Jeśli nasza strona ma dużo odsłon najlepszym modelem jest dla nas wpięcie na stałe kodu odsłonowego w modelu CPV, który stale wyświetla jakieś reklamy a my dostajemy pieniądze, za każdy 1000 odsłon. 

Adtaily.pl 


Gdy posiadamy mniejszą stronę lub bloga możemy na niej umieścić widget reklamowy adtialy. Wyświetla on reklamy 125x125 pikseli, które może za pośrednictwem wydgetu kupić u nas każdy. Sami ustalamy stawkę jaką chcemy zarabiać za każdy dzień obecności reklamy. Dzięki adtialy może dowiedzieć się o nas więcej reklamodawców, gdyż znajdziemy się w katalogu stron adtialy skąd bezpośrednio wybiera się serwisy, na których można umieścić reklamy.

Wideo - Jeśli posiadacie swój kanał YouTube też możecie zarabiać w Internecie

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak przystąpić do programu partnerskiego - 2 propozycje

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zarobić kasę siedząc przed komputerem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!