Jak tanio kupować książki

Jak tanio kupować książki

Miłośnicy książek wiedzą, jak potrafią być one drogie. Szczególnie teraz, kiedy ceny wszystkich artykułów i przedmiotów zdecydowanie wzrosły. Jest jednak kilka sprawdzonych sposobów dzięki którym możemy kupić książki nie tylko taniej, ale i wygodniej.

Krok 1

Staraj się kupować książki w antykwariatach (także tych internetowych). Znajdziesz tam często niedostępne tytuły po okazyjnych cenach. 

Krok 2

Kupując książki przez internet zwróć uwagę na koszty przesyłki. Często inwestycja jest po prostu nieopłacalna. Warto także zamówić książkę przez internet, a odebrać ja w danym punkcie w twoim mieście. W ten sposób nie płacimy w ogóle za koszty przesyłki. 

Krok 3

Musisz wiedzieć, że sieciówki czy markety od czasu do czasu organizują wyprzedaż (naprawdę ciekawych i nowych!) książek. Warto czekać na takie okazję, ponieważ za małe pieniądze można nabyć naprawdę interesujące tytuły. 

Krok 4

Zwróć uwagę na konkursy, organizowane przez księgarnie internetowe. Często za krótką recenzję lub opinię dostajemy punkty, które w przyszłości można wymienić na jakąś książkę. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tanio kupować książki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!