Jak zerwać z chłopakiem lub dziewczyną

Jak zerwać z chłopakiem lub dziewczyną

Zmuszenie się do bycia w związku z osobą, którą przestaliśmy kochać nie wróży nic dobrego. Prędzej, czy później poprzez kłótnie, udawanie, czy okłamywanie Wasz związek rozpadnie się. Jak więc zerwać związek nie raniąc przy tym drugiej osoby?

Krok 1

Nie posługuj się znajomymi do zerwania Twojego związku. Jest to najgorszy ze sposobów jakie można wybrać. Pomyśl jakbyś sam się czuł/a gdyby osoba trzecia powiadomiła Cię o tym fakcie. Jest to co najmniej niedojrzałe i upokarzające. Pamiętaj, że druga osoba musi znać powód Waszego zerwania, aby nie zamęczać Cię późniejszymi wyrzutami.

Krok 2

Ważnym elementem podczas zrywania jest miejsce, które wybierzesz. Unikaj tłumu ludzi oraz miejsc gdzie są Twoi znajomi. Wybierz spokojne otoczenie gdzie będzie można porozmawiać.

Krok 3

Szczerość to podstawa. Powiedz mu dosłownie dlaczego chcesz z nim zerwać. Unikaj owijania w bawełnę i mówienia, że jest fajnym facetem ale... Staraj się przy tym mówić spokojnie, ale konkretnie. Przeważnie w takich sytuacjach człowiekiem kierują emocje i rozmowa przeistacza się w kłótnie, ale staraj się na tyle kontrolować sytuację, aby nie dopuścić tego. To ostatni wysiłek jaki musisz włożyć w kończący się związek, dlatego panuj nad emocjami.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zerwać z chłopakiem lub dziewczyną skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!