Jakie są skuteczne metody podrywania

Jakie są skuteczne metody podrywania

Nie ma określonych sztywno metod które pozwolą skutecznie poderwać dziewczynę. Pamiętaj, że to podryw i flirt zależy od pewności siebie oraz umiejętności nawiązywania kontaktów.

Krok 1

Jeżeli po wstępnej rozmowie z nieznajomą dziewczyną straciłeś temat rozmowy musisz ciągnąć dalej temat aby nie skończyło się tylko na kilku zdaniach a jesteś zainteresowany znajomością i próbujesz utrzymać konwersację w dalszym ciągu spróbuj nawiązać inny temat rozmowy.Może to być jej zainteresowania tematyką filmową,odbytymi przez nią podróżami czy posiada ulubione dania i jaką lubi kuchnię oraz jakie posiada hobby.

Krok 2

Podyskutuj o ostatnio głośnych kabaretach,czy piosenkarzach również możesz wspomnieć w komplementach o jej stylu ubioru czy też wyglądu.Możesz dyskretnie wejść na tematy polityczne oraz obecnej sytuacji w Polsce ale nie określaj się politycznie.Wspomnij coś o sobie twojej pracy,znajomych śmiesznych sytuacjach tylko nie narzekaj na na twoje otoczenie i swojego pracodawcę.

Krok 3

Spróbuj poszukać tematów które są dla was wspólne,można przedłużyć tym sposobem rozmowę.Jeżeli chce się z czegoś zwierzyć wysłuchaj przyznając jej rację.Obserwuj jej zachowanie przy rozmowie na poszczególne tematy jeżeli któryś sprawia jej przyjemność i się uśmiecha staraj ciągnąć temat jak najdłużej.Podczas rozmowy sprawiaj aby się często uśmiechała przebarwiając niektóre twoje opowieści,wyciągaj z niej więcej o niej samej niech zabiera często głos podczas dyskusji,nie bądź zbyt natarczywy rozmową o sobie.

Krok 4

Po skończeniu rozmowy i pożegnaniu się nie zapomnij umówić się na następne spotkanie oraz wymieńcie się nr.telefonów aby w przypadku braku możliwości spotkania przełożyć na inny pasujący jej termin.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jakie są skuteczne metody podrywania skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!