5 sposobów na ... butelkę po wodzie

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
2356 0

Plastikowe butelki po wodzie lub napojach znajdują się w każdym domu. Zamiast je wyrzucać można wykorzystać puste opakowania do wykonania różnych fajnych gadżetów. Nie jest to trudne zadanie i każdy sobie z nim poradzi. Obejrzyj film i zobacz jak łatwo można wykorzystać plastikowe butelki, zmieniając je w przydatne przedmioty lub ozdoby.


Technika pracy w przypadku takich projektów jest prosta. Plastikowe butelki zrobione są z cienkiego plastiku, który bez trudu przetniemy zwykłymi nożyczkami do papieru. Poza tym przyda nam się także klej lub taśma klejąca. Co możemy zrobić z butelek? Na przykład bardzo efektowny wieniec bożonarodzeniowy, który możemy zwiesić na ścianie lub drzwiach. Nikt nawet nie domyśli się, że taka ozdoba została wykonana ze zwykłych butelek. Z filmu dowiemy się również jak wykorzystać butelkę do zrobienia innych gadżetów, takich jak praktyczna skarbonka, która będzie się doskonale nadawała do oszczędzania pieniędzy. Każdemu może się również przydać praktyczny piórnik do przechowywania długopisów, ołówków i innych biurowych drobiazgów. Piórnik tuba to również przedmiot, który wykonamy ze zwykłej butelki po wodzie. Wbrew pozorom rzeczy zrobione z pustych opakowań mogą być bardzo estetyczne i dekoracyjne. W filmie znajdziesz instrukcje jak zrobić fajne gadżety, które będą nie tylko przydatne, ale staną się także ozdobą domu.

Wykorzystanie butelek, żeby zrobić fajne gadżety to świetny sposób na recykling plastiku. Zamiast wyrzucać puste opakowania, możemy dać im drugie życie i sprawić, że znowu będą przydatne. Zrobimy z nich nie tylko piórnik lub skarbonkę, ale także wiele innych ciekawych przedmiotów.

WYBIERAM WODĘ: http://wybieramwode.pl

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

Składniki:

  • DEKORACYJNY WIENIEC 0:31
  • SKARBONKA MINIONEK 1:33
  • POIDŁO DLA ZWIERZAKÓW 2:33
  • ZABAWNY PINGWIN 4:00
  • PIÓRNIK Z BUTELKI 5:16

Do poradnika 5 sposobów na ... butelkę po wodzie przypisano następujące tagi:

technika recykling piórnik skarbonka fajne gadżety piórnik tuba

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... butelkę po wodzie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...