5 sposobów na ... PRINGLESY

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
6636 0

Cześć. Dziś czas w pewnym sensie na chipsy. W pewnym sensie, bo będziemy korzystać z tub po Pringlesach. Te opakowania kryją w sobie wiele możliwości i dziś przedstawimy wam 5 z nich. Będzie coś z różnych dziedzin, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma ograniczeń. A poza tym, na takie rzeczy z papieru na pewno sami znajdziecie jeszcze dodatkowe pomysły.

Przede wszystkim opakowania po Pringlesach są kartonowe, więc jest to wdzięczny materiał do pracy. Rzeczy z papieru jak i z kartonu łatwo się robi i liczy się tutaj głównie pomysł. A dziś zobaczycie takie bajery i gadżety jak:

PUKAWKA Z TUBY PO CHIPSACH 0:31 (czyli jak się bawić za pomocą prostych rzeczy zarówno w domu, biurze i na dworze)

AUTOMATYCZNY KARMNIK DLA KOTA 1:33 (Tutaj już wchodzi trochę techniki ale ... spokojnie, wszystko w poradniku jest pokazane i wytłumaczone. Dobry bajer dla posiadaczy sierściuchów i psowatych stworzeń)

OBIEKTYW MAKRO 3:27 (Każdy fotograf doceni moc takiego obiektywu. Tuba po pringlesach idealnie się tutaj nadaje. Makro wychodzi potężne)

POJEMNIK NA PRZYBORY HIGIENICZNE 4:54 (Czyli prosty pomysł dla każdego aby zrobić nieco porządku w łazience)

KALEJDOSKOP 5:57 (Jak za starych czasów, kalejdoskop do zabawy dla młodszych szkrabów. Prosta zabawka i fajne efekty. Zrób a sam się przekonasz)

Zapraszamy na afterki z tego odcinka: https://youtu.be/GYdXJC9Cimk

Bejcownicy, czyli nasza grupa na Fejsie do której warto się zapisac. Jest już nas prawie 90 000!: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Subskrybuj nasz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg?sub_confirmation=1

Do poradnika 5 sposobów na ... PRINGLESY przypisano następujące tagi:

technika kalejdoskop karmnik pukawka rzeczy z papieru pringles

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... PRINGLESY skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...