5 sposobów na sylwestrową zabawę

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4347 0

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

Sylwester i domówka nie muszą być tylko spotkaniem w tradycyjnym stylu. Zabawa w gronie najbliższych i przyjaciół może być przeprowadzona według ustalonego wcześniej motywu przewodniego. Możemy też zaproponować pomysłowe gry imprezowe, które pozwolą wszystkim zachować ten szczególny Sylwester w pamięci. Przydadzą się do tego gadżety wykonane w prosty sposób własnymi siłami i prezentowane przez nas w powyższym filmie.

Jednym ze sposobów na uatrakcyjnienie domówki jest pokazywanie na niej zdjęć wyświetlanych na ścianie. Zwykła ściana może być jednak zastąpiona przez specjalnie przygotowane ciemne tło fotograficzne z lampkami ledowymi, które możemy wykonać samodzielnie według pokazane w filmie instruktażu, w znaczący sposób podnoszące atrakcyjność zdjęć.
Kolejnym gadżetem prezentowanym przez nas do samodzielnego wykonania na domową imprezę jest machina losująca szoty.
Aby zadbać o właściwy nastrój, warto także na Sylwester przygotować specjalne ozdoby domu, w którym będzie odbywać się nasza zabawa. Prezentujemy więc mega prosty, a jednocześnie efektowny sposób na przygotowanie sylwestrowych dekoracji polegający na pokryciu papierowych lampionów farbą w sprayu oraz brokatem, umocnionym przez lakier bezbarwny. Wewnątrz kul można także umieścić żarówki, dodatkowo podświetlające przestrzeń i tworzące magiczny klimat domówki.
Domówka to oczywiście także przekąski, w filmie prezentujemy więc wyjątkowo szybką do wykonania przekąskę z oliwek z serem pleśniowym zapiekanych w cieście francuskim, do których podajemy dip ze zmiksowanych papryk.
Dodatkowo podpowiadamy, w jaki sposób spędzić trudny dzień po Sylwestrze tworząc izotonik domowej roboty, który z pewnością pomoże w odgonieniu trudnych efektów kaca.

Składniki:

  • IMPREZOWE TŁO FOTOGRAFICZNE 2:08
  • MASZYNA LOSUJĄCA SHOTY 3:08
  • DEKORACYJNE KULE 4:14
  • EKSPRESOWA PRZEKĄSKA 5:14
  • ZESTAW RATUNKOWY NA KACA 6:22

Do poradnika 5 sposobów na sylwestrową zabawę przypisano następujące tagi:

impreza zabawa sylwester gadżety domówka gry imprezowe

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na sylwestrową zabawę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...