Jak zrobić ozdoby na ścianę w kształcie zimowych śnieżynek

Znalazł: justin
Źródło filmu: YouTube
33948 4

Dekoracje do domu to temat rzeka, szczególnie jeżeli poszuka się inspiracji w Google i na YouTube. Dziś propozycja sezonowej ozdoby do domu która w jakiś lekki sposób w sumie jest powiązana ze świętami. A chodzi dokładniej o coś takiego jak papierowe śnieżynki. Oczywiście nie będą to zwykłe wycinanki a dekoracja którą będziecie mogli zawiesić na ścianie. Poziom trudności ... hmmm ... jeżeli umiesz wyciąć śnieżynkę to trudność żadna a jeżeli nie umiesz to znajdź wzór w necie. Trudność wtedy wskakuje z zerowej na bardzo małą :)
No i przede wszystkim nie muszą to być same białe śnieżynki z papieru. Kolorowe są ładniejsze i ocieplają nam zimowy klimat, mimo, że ... są śnieżynkami :)

Ozdoby na ścianę to fajne pomysły szczególnie kiedy możemy je zrobić sami i kiedy mamy jedną wolną ścianę na którą obecnie nie mamy żadnego trwałego pomysłu. Poza tym papierowe śnieżynki można jeszcze dodatkowo upiększyć dodatkami i trochę je podmalować. Zresztą, wszystko zobaczycie w tym poradniku. Zapraszam :)

Składniki:

  • Wzór śnieżynki do wycięcia z papieru
  • Kartki A4 w różnych kolorach
  • Nożyk i nożyczki
  • Ołówek
  • Markery kolorowe
  • Różne dekoracje takie jak naklejki

Do poradnika Jak zrobić ozdoby na ścianę w kształcie zimowych śnieżynek przypisano następujące tagi:

gadżety dekoracje domowe papierowe ozdoby dekoracje do domu ozdoby do domu ozdoby na ścianę ozdoby papierowe śnieżynki z papieru papierowe śnieżynki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ozdoby na ścianę w kształcie zimowych śnieżynek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...