5 sposobów na ... UDANE WAKACJE #3

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
2252 0

Sprytne Babki i ich lifehacki w podróży: https://www.youtube.com/watch?v=A16s0f7XrP0

My w social media: http://5sposobowna.tv/social

Spędzanie wakacji za granicą może być prawdziwym wyzwaniem dla wszystkich. Za sprawą 5 sposobów na jesteśmy w stanie przetrwać ten czas i zapewnić sobie niezapomniane wspomnienia bez zmartwień. Porady, jak zrobić pamiątkowe zdjęcia, jak zabezpieczyć bagaż, jak porozumieć się z mieszkańcami, co spakować czy jak poradzić sobie na imprezie – wszystkie te wskazówki znajdziemy na powyższym filmiku.

Jesteśmy w stanie poradzić sobie niemal w każdej sytuacji... po fakcie. Na wideo dostajemy podpowiedź, jak spędzić udane wakacje bez zamartwiania się, czy naszemu bagażowi nic się nie stało. Dodatkowo, jeżeli wybieramy się na Madagaskar, powinniśmy pamiętać o zabraniu niezbędnych rzeczy – służy ku temu aplikacja, która zostaje zaprezentowana na filmiku.
Jeżeli chcemy zaoszczędzi trochę pieniędzy, możemy namówić innych, żeby postawili nam piwo – z tego wideo dowiemy się, jak to zrobić.
Podróże po świecie wymagają również znajomości języka, jednak co zrobić w przypadku, kiedy go nie znamy, a angielski nie stanowi podstawy do komunikacji w czasie wycieczki Afryka. Tutorial ten podpowiada, jak polepszyć nasze szanse na zdobycie potrzebnych informacji.
Wśród 5 sposobów na znalazły się także podpowiedzi na to, jak wykonać najlepsze zdjęcia z wakacji – malownicze widoki, atrakcyjne pozy czy też wskazówki, gdzie udać się, żeby uzyskać najlepszy efekt. Takie zdjęcia oraz związane z nimi porady będą się świetnie nadawały jako pamiątki i dowód na to, jak świetnie się bawiliśmy w wyjątkowym miejscu – nawet jeżeli część z tych rzeczy to jedynie sprawne wykorzystanie sztuki iluzji i odpowiedniego, naturalnego tła.

Składniki:

  • BEZPIECZNY BAGAŻ 0:43
  • SZYBKI ZAKŁAD 1:59
  • ORGANIZER W SMARTFONIE 3:54
  • SPOSÓB NA WYPASIONE FOTY 6:27
  • TŁUMACZ OFFLINE 7:37
  • Wpadnij na https://cupsell.pl/ i zgarnij rabat na hasło: MADAGASKAR10

Do poradnika 5 sposobów na ... UDANE WAKACJE #3 przypisano następujące tagi:

porady podróże madagaskar 5 sposobów na udane wakacje wycieczki afryka

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... UDANE WAKACJE #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...