5 sposobów na ... WALENTYNKI #3

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3932 0

Siemanko, parafrazując szlagier Czerwonych Gitar „już za kilka dni, już za dni parę…” Walentynki! Jeśli nie chcecie wszystkiego odkładać na ostatnią chwilę, to mamy dla Was kilka odjechanych pomysłów na walentynki dzięki którym z pewnością wyróżnicie się wśród innych amantów i skradniecie serce swojego wybranka/wybranki, zobaczcie!

Już w przyszły wtorek święto o którym musi pamiętać każdy facet, czyli Dzień Zakochanych. Jeśli chcecie zapunktować u babeczek, na których Wam zależy, to sprawdźcie patenty, które dla Was przygotowaliśmy. Jeśli jeszcze nie widzieliście naszego zeszłorocznego odcinka na to święto, to także znajdziecie go na tym portalu. Mamy nadzieję, że dzięki tej garści soczystych sposobów zaskoczycie swoje Panie fajnymi prezentami. I najlepiej zabierzcie się za to już teraz, bo do wtorku już nie daleko! Nie zastanawiajcie się już więcej. Mamy dla Was ciekawe pomysły na zdjęcia, a także aby uniknąć dyskryminacji płci ciekawy patent na prezent dla faceta, który z pewnością zaskoczy niejednego samca. Do zobaczenia!

Zastanawiasz się, co na prezent na walentynki, jaki przepis na romantyczny deser, czy co na prezent dla faceta. Chcecie żeby i Twoja miłość poczuła się oczarowana walentynkowym prezentem?

Oglądajcie Aftersceny: http://5sposobowna.tv/afterscenes/ep137/

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/169987440018497/

Subskrybuj: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=5sposobowna

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

ZDJĘCIOWE SERCE: 0:30

WALENTYNKOWY DRINK: 1:20

WYBUCHOWY PREZENT DLA FACETA: 2:24

PODUSZKA MIŁOŚCI: 3:26

WALENTYNKOWY DESER: 4:21

Do poradnika 5 sposobów na ... WALENTYNKI #3 przypisano następujące tagi:

gadżety pomysły na zdjęcia prezent dla faceta pomysły na walentynki co na prezent na walentynki przepis na romantyczny deser

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... WALENTYNKI #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...