5 sposobów na ... zaradność wg faceta

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Porady
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 22.11.2017 / 14:00
  • Odsłony: 1 551
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Spryciarze.pl

Do poradnika 5 sposobów na ... zaradność wg faceta przypisano następujące tagi:

Jak być zaradnym mężczyzną? Film pokazuje przydatne life hacks, które pozwolą wybrnąć z wielu różnych sytuacji. Takie dobre rady przydadzą się każdemu i ułatwią życie. Z poradnika dowiemy się między innymi jak w prosty i szybki sposób składać wyprane ubrania. Kto powiedział, że mężczyźni nie radzą sobie z domowymi pracami? Facet także potrafi zrobić fajne rzeczy w domu i uporać się z różnymi codziennymi zajęciami.

Rozładowany akumulator to problem, z którym każdy musi sobie od czasu do czasu poradzić. Warto wiedzieć, co robić, żeby uruchomić auto. Dzięki prostej sztuczce można łatwo uruchomić samochód pomimo niedziałającego akumulatora i nie trzeba w tym celu używać żadnych wymyślnych przyrządów. Wystarczą przedmioty, które każdy ma ze sobą w samochodzie. Rozładowany akumulator nigdy już nie będzie poważnym problemem. Kable rozruchowe nie są niezbędne – z uruchomieniem auta można sobie również poradzić bez ich pomocy.

Poradnik zawiera ciekawe dobre rady, które przydadzą się każdemu mężczyźnie, pomogą wybrnąć z trudnych sytuacji, wykonać prace domowe i zaimponować dziewczynie. Life hacks to sposób na bycie zaradnym facetem niezależnie od okoliczności. Poradnik pokazuje między innymi sposób na usunięcie swojego domu z map Google. Jest to bardzo proste i na pewno pomaga w zachowaniu prywatności oraz zwiększeniu bezpieczeństwa. Każdy prawdziwy mężczyzna powinien wiedzieć w jaki sposób zatroszczyć się bezpieczeństwo swojej rodziny, co można zrobić między innymi przez usunięcie domu z map Google. Obejrzyj film, żeby poznać więcej praktycznych porad, które pomogą w poradzeniu sobie z różnymi problemami w prosty i szybki sposób.

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg?sub_confirmation=1

Kategoria: Dom i Ogród > Porady

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... zaradność wg faceta skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków