DO DZIEŁA! - KUCHENNE PATENTY #3

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3802 0

Aftersceny: https://youtu.be/VBOrox-LirQ

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

STOJAK NA WINO 0:30

PSIA JADALNIA 1:39

KUCHENNY ORGANIZER 2:55

MAGNETYCZNY UCHWYT NA NOŻE 3:51

SZUFLADA Z PRZYPRAWAMI 4:59

Siemanko, wiemy, że pogoda sprzyja grillowaniu, ale chyba żaden łasuch nie obejdzie się bez wizyt w kuchni?;) Dziś mamy dla Was kilka kuchennych patentów, sprawdź! Na pewno każdemu smakoszowi winogronowych trunków przyda się w kuchni stylowy stojak na wino, który może być także wspaniałym prezentem - oczywiście już wypełniony ;)
Podczas sporządzania potraw, za pewne każdy z nas jest poirytowany kiedy co chwilę musi sięgać do szuflady po coraz to inne łyżki, chochle czy jakiekolwiek sprzęty dlatego warto wykonać w domu prosty kuchenny organizer, który mimo swoje prostoty jest na prawdę przydatny i oszczędza nam dużo czasu.

Są to proste pomysły w stylu zrób to sam na fajne rzeczy do kuchni, które przydadzą się w każdej świątyni wyżerki. Wypróbujcie te sposoby bo na prawdę warto - trochę majsterkowania w drewnie, chwila roboty, a efekty mogą być na prawdę świetne. Takie przedmioty jak magnetyczny uchwyt na noże to niezły szpan przed znajomymi, a do tego jest funkcjonalny i ozdabia naszą kuchnię, a każdemu kucharzowi przyda się szuflada na przyprawy, żeby nie musiał biegać po całej kuchni w poszukiwaniu inspiracji.

Do poradnika DO DZIEŁA! - KUCHENNE PATENTY #3 przypisano następujące tagi:

technika zrób to sam stojak na wino majsterkowanie w drewnie rzeczy do kuchni kuchenny organizer

Skomentuj poradnik

Poradnik DO DZIEŁA! - KUCHENNE PATENTY #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...