Do Dzieła! Sprytne Babki - Podłogowe Patenty

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
6633 0

Siemanko! Witamy serdecznie w naszym najnowszym odcinku z serii "Do dzieła!" Jak doskonale wiecie na naszym kanale oprócz "Do dzieła!" pokazujemy różnego rodzaju poradniki, lifehacki i solówki chłopaków z ekipy 5 sposobów na... Znacie polską piosenkę "Mój jest ten kawałek podłogi"? W tym odcinku razem ze Sprytnymi Babkami pokażemy Wam jak dodać podłodze więcej smaku i oryginalności. Zobaczcie kilka patentów, które dla Was przygotowaliśmy. 

Natka postanowiła zrobić ODPICOWANY DYWAN DO POKOJU, zobaczcie jej sposób na malowanie dywanu.

Monia stwierdziła że kręgle dla dzieci to idealna zabawa i przygotowała specjalny TOR DO KRĘGLI, dzięki któremu dzieci będą miały zabawę przez kilka godzin.

DYWANOWE LIFEHACKI - to kilka patentów przygotowanych przez Martini, poznajcie techniki na pozbycie się wgnieceń po meblach i usunięcia się różnego rodzaju plam.

PODŁOGOWA PUFA ten patent przygotowała Madzia. Dzięki tej pufie możecie mieć wygodne siedzisko na podłogę czy też leżankę.

Marta przygotowała dla Was KORKOWĄ MATĘ DO ŁAZIENKI dzięki której nie pośliźniecie się na płytkach zaraz po wyjściu spod prysznica.

Zapraszamy serdecznie do oglądania i zachęcamy do wypróbowania dzisiejszych patentów. Jeśli chcecie zobaczyć nasze pozostałe filmy to koniecznie odwiedzajcie nasz kanał. Pamiętajcie o subskrypcji, zostawiajcie komentarze i łapki w górę. Pozdrawiamy :)

Aftersceny: https://www.youtube.com/watch?v=zQfEYAo5EIs

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

 

Do poradnika Do Dzieła! Sprytne Babki - Podłogowe Patenty przypisano następujące tagi:

technika pufa mata do łazienki dywan do pokoju tor do kręgli kręgle dla dzieci

Skomentuj poradnik

Poradnik Do Dzieła! Sprytne Babki - Podłogowe Patenty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...