Jak czyścic grzałkę w e-papierosie? (Clearomizer CE5)

Poradnik dodany przez: tabacznik
134636 5

Ten poradnik pokaże jak poprawnie czyścić grzałkę w e-papierosie. Clearomizer, na którym prezentujemy tą czynność to najbardziej popularny CE5, dlatego sposób i czynności pokazane w tym poradniku będą przydatne dla wielu osób. Czyszczenie grzałki nie jest trudne ale wiele osób tego nie robi. Potem niestety są problemy z naszym e-papierosem. 

Rozkręcanie e-papierosów też nie jest trudne i z czynnościami przedstawionymi w poradniku każdy sobie poradzi. Czyszczenie grzałki to uniwersalny sposób który pozwoli nam zachować na dłużej sprzęt w dobrej kondycji. Sposób czyszczenia grzałki jest dość znanym sposobem ale jak wiadomo nie każdy jeszcze go poznał i stąd ten poradnik.

Jeżeli używasz e-papierosów na co dzień to warto zainteresować się tym poradnikiem, szczególnie jeżeli posiadasz takie modele jak Vision, Vivi czy Crystal. Ten sposób też nieraz może nam naprawić naszego e-papierosa, ponieważ grzałko to element który najczęściej się psuje i który po prostu wymaga aby się o niego okresowo dbało. 

Składniki:

  • Ciepła woda
  • Chusteczki

Do poradnika Jak czyścic grzałkę w e-papierosie? (Clearomizer CE5) przypisano następujące tagi:

czyszczenie grzałki w epapierosie clearomizer ce5 czyszczenie czyszczenie epapierosów naprawa epapierosów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak czyścic grzałkę w e-papierosie? (Clearomizer CE5) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...