Jak samemu zrobić oczyszczacz powietrza

Poradnik dodany przez: Zgrzewka
15165 0

Jednym z największych problemów, z jakim stykają się mieszkańcy dużych aglomeracji, jest wszechobecny smog, który utrudnia życie. Ciężko się oddycha, zanieczyszcza atmosferę i powietrze, powoduje, że wszystko dookoła jest brudne. Jedynym skutecznym rozwiązaniem, jakie możemy zastosować, jest oczyszczać powietrza. Możemy go kupić w Internecie albo przygotować samodzielnie, dzięki temu tutorialowi.
Jeżeli lubimy majsterkowanie to będzie to dla nas inspirujące wyzwanie. Wszystkie materiały, jakie będziemy potrzebowali do zbudowania takiego oczyszczacza, zostały pokazane i omówione na początku filmiku. Ten DIY w kilku prostych krokach przeprowadzi nas przez proces tworzenia własnego projektu, a co za tym idzie wykonania funkcjonalnego narzędzia do walki ze smogiem.
Taki oczyszczacz powietrza będzie się idealnie nadawał zarówno do pomieszczeń bezpośrednio sąsiadujących z ruchliwa ulicą, jaki do domu na obrzeżach miasta. Ważne jest, żebyśmy wybierali dobrej jakości, choć tanie, materiały.
Dalej wystarczy, że będziemy postępowali zgodnie ze wskazówkami zaprezentowanymi na tym tutorialu, dzięki czemu z łatwością wykonamy ten praktyczny oczyszczacz powietrza.
Warto też pamiętać o przygotowaniu odpowiedniego sprzętu, ponieważ praca z plastikiem wymaga nieco bardziej wytrzymałych ostrzy, choć możemy sobie poradzi i domowymi sposobami – zajmie to jednak więcej czasu. Dlatego też, gdy lubimy majsterkowanie, zadanie to będzie dużo prostsze. Jeżeli jednak jesteśmy gotowi na wyzwanie i chcemy stworzyć coś użytecznego do domu, to ten tutorial będzie się doskonale nadawał do naszych potrzeb, inspirując nas do samodzielnego przygotowania pomysłowego projektu.

Grupa na facebooku: https://www.facebook.com/groups/157032281630268/

Instagram: https://www.instagram.com/karolmigdal 

Składniki:

  • Wentylator:
  • https://allegro.pl/sunon-wentylator-ac-slizgowy-230v-120x120-161m3-h-i6892795380.html
  • Filtr hepa:
  • https://allegro.pl/filtr-zelmer-hepa-h13-jupiter-solaris-cobra-syrius-i6838877949.html

Do poradnika Jak samemu zrobić oczyszczacz powietrza przypisano następujące tagi:

majsterkowanie smog diy do domu oczyszczacz powietrza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak samemu zrobić oczyszczacz powietrza skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...