Jak wykonać papierową bombkę z cekinami

Poradnik dodany przez: FemiSemi
6813 0

Mieniące się w świetle kolorowych lampek ozdoby choinkowe każdego roku są głównym tematem zajęć plastycznych w szkołach i przedszkolach. Dzieci z chęcią wykonują je, żeby potem zawiesić je na świątecznym drzewku. Przynoszą do domu niepowtarzalną atmosferę, a ponieważ są własnoręcznie przygotowane, przywodzą na myśl wspomnienia. Dlatego też warto wykorzystać pomysł na ten DIY. Żeby móc z łatwością zrobić ciekawe i zaskakujące dekoracje, jakich nie znajdzie się na sklepowych półkach.
Święta wprowadzają nas w twórczy nastrój, dlatego warto wybrać oryginalny sposób na spożytkowanie nagromadzonej, pozytywnej energii i stworzyć ozdoby świąteczne. Z powyższego tutorialu dowiemy się, jakie materiały przygotować, jak zacząć oraz jak wykończyć wyjątkowe gadżety. Mogą one posłużyć zarówno jako dekoracja choinki, jak i stołu, drzwi, salonu czy innego typu ozdoby świąteczne. Pokazanie ich odwiedzającym gościom z pewnością sprawi radość dzieciom i wywoła uśmiech na ich twarzach. Nie ma nic piękniejszego w święta niż śmiech zadowolonego dziecka.
Dlatego właśnie powinniśmy wybrać ten DIY, jeżeli chcemy przygotować ciekawe i projekt, które będziemy mogli przeznaczyć zarówno do biura, klasy, jak i do domu. Ich uniwersalność daje duże pole do manewru. Samodzielnie wykonane bombki będą z pewnością zwracały uwagę, a ich jakość sprawi, że będą się kojarzyły z czymś własnym, rodzinnym i zrobionym z pasją.
Takie ozdoby choinkowe to też doskonała propozycja na spędzenie czasu w gronie rodzinnym - zabawa dla dzieci i sposób na relaks dla dorosłych. W okresie świątecznym mają oni szczególnie dużo zmartwień i stresu w pracy oraz domu, kiedy przygotowują go na przybycie gości.

FB: https://www.facebook.com/mishellkadesign/  

Składniki:

  • BLOG: https://www.mishellka.com/
  • INSTA: @iammishellka

Do poradnika Jak wykonać papierową bombkę z cekinami przypisano następujące tagi:

święta gadżety ozdoby choinkowe diy do domu ozdoby śwąteczne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać papierową bombkę z cekinami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...