Jak drukować zdjęcia i obrazki na kamieniach - transfer obrazu

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
7548 0

Cześć!  

Zdjęcia są bardzo popularną formą wystroju naszych wnętrz, czy też prezentów, które dajemy naszym bliskim, co przydaje się zwłaszcza teraz - w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli zastanawialiście się co zrobić w domu na prezent, to transfer zdjęcia może być naprawdę świetnym pomysłem! Zobaczcie nasz dzisiejszy film, w którym pokażę Wam pomysły krok po kroku jak zrobić przenoszenie zdjęcia na kamień.   

Takie zdjęcia na kamieniach z pewnością zaskoczą Waszych znajomych. Z jednej strony mogą stanowić świetny wystrój domu, z drugiej pamiątkę dla Waszych bliskich ze wspólnego wyjazdu, a z zupełnie innej - wyjątkowy pomysł na prezent, który możecie zrobić w domu. Do jego wykonania będziemy potrzebowali oczywiście zdjęcia i jego wydruku - które większość z Was będzie w stanie wykonać samodzielnie na drukarce. Transfer zdjęcia na kamień da niesamowite wrażenia każdemu, kto je zobaczy! Spróbujcie wykonać je sami!

Pokazuje na filmie dokładnie krok po kroku jak domowym sposobem, przy użyciu wikolu przenieść zdjęcie na kamień. Więcej informacji i pomysłów na blogu: Pomysły plastyczne dla każdego DiY - Joanna Wajdenfeld http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak drukować zdjęcia i obrazki na kamieniach - transfer obrazu przypisano następujące tagi:

decoupage co zrobić w domu transfer zdjęcia pomysły krok po kroku przenoszenie zdjęcia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak drukować zdjęcia i obrazki na kamieniach - transfer obrazu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...