Jak grać w grę kościaną Bang - zasady i recenzja

Poradnik dodany przez: Planszolandia
13705 0

Gra kościana Bang to kontynuacja hitu karcianego Bang. Jeżeli nie mieliście okazji zapoznać się z karcianą wersją to jak najbardziej warto sprawdzić. A czym jest gra kościana Bang? To wielki powrót na Dziki Zachód. Znajdziemy w grze pojedynki, strzelanie, ataki Indian, dynamit, piwko i duuuużo blefu z którego przyjdzie nam często korzystać. Gra Bang w wersji z kostkami do gry to niesamowita gra imprezowa w którą można grać od trzech aż do ośmiu graczy. Jest tutaj jak widać duże pole do popisu i gra dzięki temu może trafić do większego grona znajomych. A dodatkowo rozgrywka trwa jedynie około 20 minut.

W grze kościanej Bang, pomysł na rozgrywkę pozostaje taki sam, jak w przypadku karcianej wersji gry, czyli poprzednika. Jeżeli nie graliście w karcianą wersję to nie martwcie się, zarówno w grze jak i w tym poradniku poznacie zasady.

Gra spodoba się zarówno początkującym jak i weteranom tego typu rozrywki. Oglądajcie zatem Bang i recenzję tej gry i sami oceńcie czy to jest gra dla was i dla waszych znajomych.

Do poradnika Jak grać w grę kościaną Bang - zasady i recenzja przypisano następujące tagi:

gry planszowe gra kościana bang gra bang zasady gry kościanej bang bang zasady gry bang recenzja

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w grę kościaną Bang - zasady i recenzja skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...