Jak grać w grę Splendor - zasady

Poradnik dodany przez: Planszolandia
17958 0

Recenzja gry Splendor autorstwa Marca Andre. Oprócz recenzji i przestawianie gry planszowej Splendor, zasady gry także poznacie, ponieważ warto jest oprócz samej instrukcji posłuchać dokładniejszego wyjaśnienia o co chodzi w tej bardzo ciekawej pozycji. 

A czym w ogóle jest gra planszowa Splendor? Jak grać w tą dynamiczną i prawie że uzależniającą grą związaną ze zbieraniem żetonów i kart tworzących zasoby, umożliwiające graczowi dalszy rozwój? Wszystkiego dowiecie się w poradniku ale warto jeszcze dodać, że mechanika tej gry jest wyjątkowo udana i wyjątkowo przemyślana. Zasady gry w Splendor nie są trudne i nawet czterolatek może przyłączyć się do zabawy. Jednocześnie gra oferuje takie możliwości, że każdy doświadczony gracz będzie usatysfakcjonowany w pełni.

Sama gra została nominowana do prestiżowej nagrody Spiel des Jahres 2014. A jak dowiecie się na początku poradnika, są też organizowane mistrzostwa Polski w tą grę. Zobaczcie o co tyle krzyku i koniecznie sprawdźcie tą pozycję.

Do poradnika Jak grać w grę Splendor - zasady przypisano następujące tagi:

gry planszowe recenzja gry splendor splendor zasady gry zasady gry w splendor zasady gry planszowej splendor splendor jak grać

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w grę Splendor - zasady skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...