Jak grać w ping ponga na drzwiach

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
2823 0

Dziś ekipa 5 sposobów na prezentuje niecodzienny pomysł, który jednak wielu osobom wyda się bardzo ciekawy. Czy możliwe jest, aby standardowe drzwi mogły zmienić się w stół do takiej gry jak ping pong?

Jak się okazuje, wystarczą jedynie takie elementy jak: pręt gwintowany, nakrętki, dwa zatrzaski kulkowe, kantówki oraz zielona farba i taśmy. Wymiary niektórych z wymienionych części należy dopasować do wymiarów drzwi, które chce się przerobić. Warto przy tym pamiętać, że ekipa 5 sposobów na na zakupy wybiera Castorama Polska ponieważ jest to bardzo dobrze zaopatrzony pod tym względem sklep.
Aby przerobić standardowe drzwi na stół do ping ponga, zachowując przy tym ich standardowe funkcje, konieczne jest posiadanie pewnego doświadczenia, także jeśli chodzi o takie dziedziny jak budowa i remonty. Konieczne jest bowiem wycięcie środka i zamontowanie wszystkich elementów między innymi na gwintowanym pręcie oraz zawiasach kulkowych. Brak dokładności i nieodpowiednia technika może sprawić, że drzwi nie będą wyglądać tak estetycznie jak wcześniej. Wycinając środek należy zostawić odpowiednio dużo miejsca po bokach, aby całość wyglądała estetycznie, a jednocześnie była zdatna do użytku. Decydując się na malowanie warto używać natrysku, aby uzyskać idealnie równą powierzchnię.
Zamontowanie gwintowanego pręta jest konieczne, aby móc grać w ping ponga odpowiednio nachylając środek drzwi. Takie rozwiązanie można wykorzystać praktycznie wszędzie, zajmuje niewiele miejsca, a i części łatwo jest znaleźć we wszystkich dobrze zaopatrzonych sklepach.

Składniki:

  • Subskrybuj:
  • https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska

Do poradnika Jak grać w ping ponga na drzwiach przypisano następujące tagi:

drzwi technika budowa i remonty ping pong 5 sposobów na castorama polska

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w ping ponga na drzwiach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...