Jak kupić auto używane - umowa kupna sprzedaży i dokumentacja

Poradnik dodany przez: dr1v3r
16265 5

Zakup samochodu i wszelkie formalności i dokumenty z tym związane. Zobaczycie tutaj wszystko co trzeba wiedzieć o kupnie auta krajowego, czyli zarejestrowanego w Polsce i o kupnie aut sprowadzonych z zagranicy. Dokumenty, formalności, wzór umowy kupna sprzedaży itd. 

Formalności przy kupnie auta trochę jest ale z drugiej strony zawsze kiedy coś kupujemy lub sprzedajemy jest sporo papierkowej roboty. Oczywiście sam wzór umowy kupna sprzedaży samochodu to nie wszystko. To byłoby za proste :) Ale wiecie, tyle transakcji dziennie dzieje się w Polsce że mimo papierkowego lekkiego natłoku, nie jest to trudne. 

Rejestracja samochodu, wyrejestrowanie samochodu, przygody w Wydziale Komunikacji ... to wszystko w tym poradniku. Dlatego polecam ten filmik wszystkim którzy pierwszy raz będą zajmować się sprzedażą lub kupowaniem samochodu. Dokumenty i rzeczy które należy przygotować i zrobić poznacie własnie tutaj, prosto od gościa który codziennie zajmuje się tymi sprawami.

Poniżej przydatny link: http://www.sprowadz-auto.pl/

Do poradnika Jak kupić auto używane - umowa kupna sprzedaży i dokumentacja przypisano następujące tagi:

porady umowa kupna sprzedaży wzór umowy kupna sprzedaży formalności przy kupnie auta kupowanie samochodu dokumenty umowa kupna auta umowa sprzedaży auta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak kupić auto używane - umowa kupna sprzedaży i dokumentacja skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...