Jak łatwo ściągnąć osłonę obiektywu w aparacie

Znalazł: Nem3zis
Źródło filmu: YouTube
22981 4

Osłona obiektywu ... tak, tutaj sporo osób ma problem z jej wyciągnięciem i wyczyszczeniem. Siedzi tak dobrze, że ciężko jest ją odkręcić. A zbytnie użycie siły może ją uszkodzić albo co gorsza możemy uszkodzić swój obiektyw w aparacie. Osłona na obiektyw jednak może być w prosty sposób usunięta jeśli tylko znacie trik niektórych fotografów. Bo przecież kiedy coś jest problemem, to zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie wiedział jak rozwiązać daną sytuację. 

Dlatego jeżeli Twoja osłona obiektywu też bardzo mocno się trzyma i masz problemy z jej odkręceniem to koniecznie oglądaj bez szybki, łatwy i bezpieczny sposób. Akcesoria fotograficzne zazwyczaj są dobrze spasowane bo tego wymaga sprzęt fotograficzny. W końcu osłona obiektywu nie może przepuszczać żadnych rzeczy nawet drobinek kurzu. 

Sam zobacz jakie to proste i zacznij używać tego sposobu. Poradnik dla wszystkich zapalonych amatorów fotografii którzy dbają o swój sprzęt i którzy korzystają z tego typu dodatków i akcesoriów fotograficznych

Składniki:

  • Gumowany materiał

Do poradnika Jak łatwo ściągnąć osłonę obiektywu w aparacie przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery akcesoria do aparatu akcesoria fotograficzne osłona obiektywu osłona na obiektyw obiektyw aparatu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak łatwo ściągnąć osłonę obiektywu w aparacie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...