Jak zbudować aparat do fotografii otworkowej

Poradnik dodany przez: Abandon
10000 0

Siemanko, witajcie w moim kolejnym poradniku dotyczącym fotografii. W dzisiejszym filmiku chciałbym pokazać Wam, jak samodzielnie wybudować aparat otworkowy. Zapraszamy na tutorial Kacpra Bartczaka w GRAIN LEARNING, który dokładnie pokaże Wam jak to zrobić. Zobaczcie.

Aparat i kamery często potrafią kosztować spore pieniądze i początkujący fotoamator może mieć problem z zebraniem funduszy na dobry sprzęt. Ten filmik uświadomi Wam, jak samodzielnie zrobić aparat na film 35 mm, który pozwoli Wam wykonać zdjęcia w technice fotografii otworkowej.

Jeśli boicie się zaawansowania technologicznego takiego projektu i tego, że możecie nie podołać wyzwaniu, to muszę Was uspokoić. Camera Obscura, to projekt stary niczym świat i wydaje mi się, że nie będziecie mieć większych problemów z samodzielnym zbudowaniem aparatu otworkowego. Zobaczcie, jak samodzielnie wybudować aparat otworkowy na film 35 mm. 

Dzięki za oglądanie i do zobaczenia w kolejnych odcinkach mojego cyklu, gdzie na pewno nie raz jeszcze wrócę do starej jak świat fotografii otworkowej.

Do poradnika Jak zbudować aparat do fotografii otworkowej przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery camera obscura fotografia otworkowa aparat otworkowy budowa aparatu otworkowego aparat na film 35 mm

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować aparat do fotografii otworkowej skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...