Jak nadmuchać balon w niekonwencjonalny sposób

Znalazł: BoomX
Źródło filmu: YouTube
60522 5

Dmuchanie balonów np. na imprezę urodzinową to ciężka praca. Człowiek się może nieźle zmęczyć. Mając pompkę rowerową też nie jest tak łatwo. Trzeba się trochę namachać. Ale w końcu od czego jest suchy lód? Tak własnie. Pewnie ciężko będzie wam uwierzyć ale najprostszy sposób na dmuchanie balonów aby w ogóle się nie zmęczyć to jest pomysł z suchym lodem. Jak to możliwe i co trzeba zrobić aby balony były zostały nadmuchane praktycznie bez naszej ingerencji fizycznej? No cóż, oglądajcie a sami się przekonacie. 

Sztuczki z balonami są różne i są także triki związane z nadmuchanymi balonami jak i balonami z wodą. Jednak czegoś takiego pewnie jeszcze nie widzieliście. 

Suchy lód stał się dosyć popularny w sieci i jest bohaterem wielu poradników. Nic dziwnego, ponieważ ma naprawdę ciekawe możliwości. Niektóre już znacie i widzieliście nie raz. Jednak kombinacji suchego lodu i nadmuchiwanych balonów pewnie jeszcze nie mieliście okazji oglądać. Także zapraszam do tego poradnika wszystkich fanów ciekawych eksperymentów

Składniki:

  • Suchy lód
  • Balony

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nadmuchać balon w niekonwencjonalny sposób skomentowało 4 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...