Jak wykonać zaskakujące doświadczenie z balonami

Znalazł: FinalFrontier
Źródło filmu: YouTube
28256 5

Za pomocą zwykłych balonów możecie wykonać mega zaskakujący pokaz, który można wykorzystać jako pomysł na zakład. Coś takiego w sumie wydaje się nieprawdopodobne jednak to doświadczenie i ten pokaz ma solidne podstawy związane z zasadami fizyki. Ale poradnik nie jest po to aby tam czegoś uczyć z fizyki tylko aby zaskoczyć i pokazać co ciekawego można zrobić z balonami. No i w wolne dni będzie to jeden z pomysłów na nudę. Sami sprawdźcie wytrzymałość balonów u siebie, tylko uwazajcie aby się nie przewrócić :)

Mam nadzieję, że takie ciekawe doświadczenia i takie ciekawe filmiki wam się podobają bo kolejne już też idą w niedługim czasie. Ja sam bylem zaskoczony taką wytrzymałością balonów ale wiem, że sposób działa i nie jest to żadna ściema ani montaż filmowy. A na pewno każdy z was w domu ma kilka balonów i teraz będziecie wiedzieć co zrobić z balonami. 

Fajne, ciekawe filmiki które jednocześnie są poradnikami to ekstra pomysły, bo możecie je wykonać sami, zaskakując i siebie i innych.

Do poradnika Jak wykonać zaskakujące doświadczenie z balonami przypisano następujące tagi:

fizyczne ciekawe doświadczenia pomysł na zakład ciekawe filmiki pomysł na nudę co zrobić z balonami wytrzymałość balonów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać zaskakujące doświadczenie z balonami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...