Jak odświeżyć swoje auto na wiosnę

Poradnik dodany przez: dr1v3r
4364 0

FB: http://goo.gl/C3e8KB

SUB: https://goo.gl/eWav6I

Hej,

Jak wiecie porady motoryzacyjne, to nasz konik, więc staramy się wrzucać Wam naprawdę sporo ciekawych informacji, które są pomocne dla każdego kierowcy. Robi się coraz cieplej - żegnamy się z kurtkami, robimy wiosenne porządki w domach - a więc i naszym samochodom coś się należy! W końcu spędzamy tam całkiem sporo czasu :). Wiosenne porządki to obowiązkowa pozycja dla każdego fana motoryzacji :). Sprzątanie samochodu powinno być przyjemnością, a nie karą, więc pewnie Panowie autko Waszej żony też będziecie musieli ogarnąć :D. 

Moje auto po zimie wygląda jakby było po drugiej albo trzeciej wojnie światowej. Po prostu tragedia Posejdona. Nie dość, że brudne w środku, to jeszcze z zewnątrz. Dlatego kiedy żona robi wiosenne porządki w domu, ja skaczę do garażu i zaczynam ogarniać swoje ukochane autko :). 

Dziś pokażemy Wam, jak w prosty i szybki sposób odświeżyć auto po zimie! Zobaczcie jak to wygląda w praktyce. Poniżej znajdziecie kilka przydatnych linków :). 

W tym odcinku używamy produktów Max Master:
http://maxmaster.pl/

=========

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GADŻETY Z ALIEXPRESS: https://youtu.be/r4qJOT_jNCY

OSZUKUJEMY ALKOMAT: https://youtu.be/99FtgQKeAc0

TEST JEDZENIA ZE STACJI: https://youtu.be/2ud5oV3BykQ

=========

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub

Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV

Instagram: https://instagram.com/pojechani/

MotoKiller: http://mklr.pl/user/pojechani

 

Jeśli masz jakieś uwagi albo ciekawostki, które możemy wykorzystać, to zapraszamy do kontatku. Po prostu napisz do nas na maila: [email protected]

Do poradnika Jak odświeżyć swoje auto na wiosnę przypisano następujące tagi:

porady sprzątanie samochodu wiosenne porządki przygotowanie auto do wiosny auto po zimie sprzątanie samochodu domowymi sposobami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odświeżyć swoje auto na wiosnę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...