Jak naprawić zaschnięty długopis

Poradnik dodany przez: klaradiy
26371 0

Są takie tricki, których ludzie nie doceniają. Nie sądzą, że im się do czegokolwiek przydadzą, ale w sytuacji podbramkowej żałują, że ich nie znają. 

Są to tak zwane porady domowe, które mają nam ułatwić życie i przede wszystkim sprawić, że czynności codzienne będą jeszcze łatwiejsze. Inaczej mówiąc są to lifehacki, czyli dosłownie hackowanie życia. 

Może sytuacja niezbyt się wydaje straszna ale wyobraźcie sobie, że np. na sprawdzianie albo egzaminie wyciągacie swój długopis i .... nie pisze. No wtedy można się zestresować. Już wiecie o co chodzi? O zaschnięty długopis, czy zmorę każdego przystępującego do egzaminu, bądź jakiegoś ważnego testu, czy czegokolwiek innego. Jeśli długopis nie pisze to mamy mega problem, bo skąd go wziąć? Otóż nie trzeba mieć specjalnych zdolności wystarczy, że poznacie triki z długopisem, które przedstawię Wam w tym filmie. Mam nadzieję, że wykorzystacie to w odpowiedni i co najważniejsze ciekawy sposób, który dodatkowo sprawi, żę będziecie spokojniejsi w takich sytuacjach. 

Do poradnika Jak naprawić zaschnięty długopis przypisano następujące tagi:

tricki porady domowe lifehack długopis nie pisze zaschnięty długopis triki z długopisem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić zaschnięty długopis skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...