Jak wykonać sztuczkę z chusteczką

Poradnik dodany przez: kukstertv
17470 0

Może i prawdziwa magia tak naprawdę nie istnieje, ale to nie stoi na przeszkodzie, by kochać magiczne sztuczki. Takie jak ta z chusteczką, należąca do podstawowego arsenału początkującego prestidigitatora. Jeżeli chcesz wykonywać takie tricki przed publicznością, to znikanie przedmiotów jest podstawową rzeczą, jakiej musisz się nauczyć.
Żeby to zrobić, oczywiście musisz znać krok po kroku anatomię tej sztuczki. Dzięki temu wideo dowiesz się dokładnie wszystkiego – jak trzymać dłonie, co robić z samą chusteczką, a także jak utrzymywać kontakt z publicznością, żeby wzbudzić jej zaufanie, a jednocześnie zwieść ją. Wtedy iluzja na pewno się uda.
Magiczne triki tego typu są idealne do pokazania na przyjęciach, piknikach, zajęciach dla najmłodszych itp. Możesz też popisać się wyjątkową umiejętnością przed znajomymi zaproszonymi na kolację czy na swojej randce – wówczas na pewno zagości na niej magia ;)
Tricki magiczne to także świetna zabawa dla dzieci. Pokazy iluzjonistów są coraz częściej wykorzystywane jako element przyjęć. A jeśli Twoje dziecko samo chce być magikiem i lubi zadziwiać wszystkich dokoła – może nauczyć się sztuczek i pokazywać je. Może od tego zacznie, za kilka lat stanie się kolejnym Dynamo?
Na pewno iluzja i magia w głębi serca oczarowują każdego i chociaż wiadomo, że kryje się za nim podstęp i gra z widzem, większość ludzi uwielbia na nie patrzeć. Wykonywanie ich samemu to jeszcze więcej zabawy. Zacznij więc naukę od prostego triku ze znikającą chusteczką, a następnie odszukaj kolejne filmy pokazujące, jak zrobić sztuczki.

Www.x-iluzja.pl sklep magiczny

https://www.x-iluzja.pl/znikajaca-wstazka-p-34.html

Do poradnika Jak wykonać sztuczkę z chusteczką przypisano następujące tagi:

triki tricki magia sztuczki iluzja zabawa dla dzieci

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać sztuczkę z chusteczką skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...