Jak ze starej puszki coli zrobić nową pełną

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Tricki
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 07.03.2018 / 11:58
  • Odsłony: 2 394
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

kukstertv

Do poradnika jak ze starej puszki coli zrobić nową pełną przypisano następujące tagi:

Chyba każdy z fascynacją ogląda pokazy, w których znikają i pojawiają się przedmioty. Sztuczki magiczne od wielu wieków cieszą się szerokim zainteresowaniem osób, które dostrzegają w nich pewien mistycyzm i niepojętą siłę. Nawet widząc gołymi oczami, jak karty zmieniają swoje miejsce, czy ludzie przepadają w szczelnie zamkniętych skrzyniach, trudno uwierzyć, że są to jedynie tricki i iluzje optyczne.

Powyższy filmik prezentuje jeden z takich magicznych forteli, który pozwala zapełnić pustą puszkę po kolei. Choć nie są to czary, to jednak znajduje się w nich pewna magia przyciągająca ciekawskich. Na początek należy przygotować puszkę coli, nożyk, zapalniczkę, miseczkę, kawałek chusteczki pomalowanej na czarno.

W puszce trzeba zrobić mały otwór nożem, przy czym należy zachować ostrożność, żeby się nie skaleczyć. Następnie wylewa się nadmiar coli i zgina puszkę pośrodku, najbardziej jak to tylko możliwe. Należy też pamiętać, że przy jakimkolwiek pokazie, trzeba zatkać dziurkę, aby nie zniszczyć niespodzianki i elementu tajemnicy. Fajne rzeczy najlepiej prezentują się, kiedy nie wiadomo, jak doszło do tego, że nagle zaczęły działać. Podobnie jest w tym wypadku. Trzeba tylko umieścić chusteczkę w miejscu otworu, a następnie, gdy nadejdzie czas podpalić go zapalniczką. Na koniec wstrząsamy puszkę, która pod wpływem ciśnienia, wraca do swojego pierwotnego kształtu. Nada to całemu przedstawieniu odpowiedniego efektu i wrażenia, jakby naprawdę dokonało się czegoś magicznego.

Są to łatwe sztuczki magiczne, dzięki który można szybko zabawić gości i znajomych, gdy impreza zaczyna się zmieniać w nudne spotkanie. Wszak, nie trudno na nich znaleźć jakieś puszki aluminiowane, które mogły by posłużyć do pokazu.

Więcej sztuczek tutaj: www.x-iluzja.pl

@xiluzjaInstagram @xiluzja

Kategoria: Magia i Sztuczki > Tricki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ze starej puszki coli zrobić nową pełną skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków