Jak zrobić sztuczkę z bananem - to Cię zaskoczy

Poradnik dodany przez: spryciuleczka1
9020 0

Z tego filmu dowiemy się jak zrobić fajną sztuczkę z bananem, którą możemy wykorzystać na przyjęciu lub po prostu, żeby rozbawić domowników lub znajomych. Te proste tricki są łatwe do zrobienia, jednocześnie z pewnością dostarczą wiele dobrej zabawy.

Banan to bardzo popularny owoc, jednak sprytne magiczne sztuczki sprawią, że może wszystkich zaskoczyć. Do wykonania takiego niezwykłego banana będziemy potrzebowali jedynie kilku kolorowych galaretek. W poradniku znajdziemy wszystkie niezbędne instrukcje, które pomogą nam zrobić sztuczki magiczne z tym owocem. Fajne rzeczy przygotujemy także we własnej kuchni i to bez dużego wysiłku, wystarczy poznać odpowiednie sposoby. Obejrzyj film i przekonaj się, co można zrobić ze zwykłym bananem. Wystarczy zwykła galaretka, żeby osiągnąć niepowtarzalny efekt.

Samodzielnie zrobione tricki dają największą satysfakcję, zwłaszcza jeśli uda nam się zadziwić i rozbawić innych. Imponujące magiczne sztuczki nie są trudne do wykonania, a mogą dostarczyć dużo zabawy, zwłaszcza w czasie imprezy. Zaserwowanie takiego niezwykłego banana na pewno zrobi wrażenie na gościach. Poradnik zawiera wszystkie niezbędne wskazówki, które pozwolą na osiągnięcie tego efektu. Nie trzeba w tym celu dużych umiejętności kulinarnych, ani żadnych drogich gadżetów. Z poradnika dowiemy się jak wypełnić skórę z banana kolorową galaretką tak, żeby stworzyć kształt owocu. Jest to łatwe zadanie, które zajmuje jedynie kilka minut. Po wyjęciu skórki z lodówki otrzymujemy niezwykły owoc, który będzie się bardzo ciekawie prezentować na półmisku. Śmieszne, fajne i do zrobienia jak się komuś nudzi.

Do poradnika Jak zrobić sztuczkę z bananem - to Cię zaskoczy przypisano następujące tagi:

tricki banan galaretka sztuczki magiczne magiczne sztuczki fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić sztuczkę z bananem - to Cię zaskoczy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...