Jak nauczyć się rysować #6 - Proporcje Twarzy

Poradnik dodany przez: Palaczek
106281 5

Rysowanie twarzy w bardzo podstawowym wymiarze, czyli bez cieniowania, ponieważ poradnik ma na celu nauczyć was i pokazać wam jak zachowywać proporcje  twarzy na rysunku i jak rozplanować taki rysunek na kartce. Chodzi tutaj o przygotowanie rysunku i o techniczne elementy rysunku a nie o jego wykończenie. Rysowanie twarzy jest kolejnym krokiem jaki każdy początkujący rysownik musi a raczej powinien pokonać. Bo przecież tutaj nie ma żadnego przymusu. To nie szkoła ani nie zakład karny :)

Cały kurs rysowania to przemyślane odcinki, zaplanowane tak aby łatwo można było opanować sztukę prowadzenia ołówka, ale nie ma jednego i uniwersalnego sposobu przedstawienia podstaw, technik a z czasem bardziej zaawansowanych rzeczy w rysunku. Dlatego szkic twarzy jest tylko propozycją na kolejny odcinek i myślę, że jest to odpowiednia pora aby opanować i poznać tajniki związane z rysowaniem twarzy i proporcjami jakie należy zachować. 

Zapraszam do tego poradnika rysowania i do wcześniejszych filmów związanych z rysowaniem

Składniki:

  • Kartka
  • Ołówki

Do poradnika Jak nauczyć się rysować #6 - Proporcje Twarzy przypisano następujące tagi:

rysowanie kurs rysowania poradnik rysowania rysowanie twarzy jak narysować twarz rysowanie twarzy krok po kroku jak narysować buzię szkic twarzy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się rysować #6 - Proporcje Twarzy skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...