Jak obrócić się na ręcznym

Poradnik dodany przez: Tom565758
4305 0

Cześć mobilki, fani czterech kółek i miłośnicy zapachu spalonych gum o poranku!

Jak tam mija dzień? Dziś przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego, a mianowicie kilka słów i obrazków, które związane są z hamowaniem ręcznym podczas którego mogą dziać się takie cuda, jak obrót na ręcznym. Chcecie wiedzieć, jak go ogarnąć i o co z tym biega? Sprawdźcie produkcję, w której tłumaczymy Wam tajemne podstawy driftu.

W naszej szkole jazdy zajmiemy się dzisiaj obrotem na ręcznym i podstawami driftu które przydadzą się każdemu młodemu kierowcy. W filmie dowiecie się, jak skręcać na ręcznym. Zawracanie na ręcznym też może się Wam przydać, podobnie, jak hamowanie ręcznym.  Dlatego zachęcamy Was do śledzenia naszych poradników, z których możecie nauczyć się więcej niż z niejednej szkoły jazdy. Powodzenia i pamiętajcie, że najbardziej zgubna na drodze bywa zarówno zbytnia pewność siebie, jak i totalny jej brak. A z prowadzeniem pojazdów jest tak samo, jak ze wszystkim innym - to zdobywane latami doświadczenie budzi w nas umiejętności, bo nic w życiu nie bierze się znikąd. Pozdrawiamy!

Akademia Młodego kierowcy - Poradnik Obrót na ręcznym (Ford Ka na nakładkach easydrift)

---                                                                                                                                  

Serdecznie zapraszamy wszystkich Was do odwiedzenia naszej witryny internetowej, na której znajdziecie znacznie więcej informacji związanych z motoryzacją oraz bezpiecznym prowadzeniem pojazdów: akademiamlodegokierowcy.pl                                                                                              

Do poradnika Jak obrócić się na ręcznym przypisano następujące tagi:

szkoła jazdy obrót na ręcznym hamowanie ręcznym podstawy driftu jak skręcać na ręcznym zawracanie na ręcznym

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak obrócić się na ręcznym skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...