Jak wykonać trik z zamianą karty na oczach widza

Poradnik dodany przez: Ytimer
59979 3

Znalazłem w sieci taki poradnik i powiem wam, że strasznie mi się spodobał. Ta sztuczka z kartami to prawdziwe mistrzostwo którego możesz się nauczyć. Już po kilku próbach i po kilku niecenzuralnych słowach mi zaczęło wychodzić. Wyjaśnienie sztuczki oczywiście jest w filmiku (inaczej przecież to nie byłby poradnik) i ten trik karciany można zaliczyć do średnio trudnych. Jeżeli się podobało i tez mieliście wrażenie takiego "wow" to się nauczcie tej sztuczki z kartami. Rekwizytów nie potrzeba, tylko przed trikiem trzeba lekko przygotować talię. 

Sekrety sztuczek potrafią być fascynujące, ponieważ bardzo często okazuje się, że sekret jest prosty i człowiek się zastanawia dlaczego sam na to nie wpadł. Wyjaśnienie tej sztuczki też w jednym momencie mnie mocno zaskoczyło ale nie ma potrzeby teraz zdradzać wszystkiego. Po prostu oglądajcie sztuczkę która jest na początku i jak się spodoba to dalej będzie już sekret sztuczki.

Podmiana karty czy jak ktoś woli zamiana kart to cel tego triku z kartami.

Składniki:

  • Talia kart

Do poradnika Jak wykonać trik z zamianą karty na oczach widza przypisano następujące tagi:

karciane sztuczki z kartami sekrety sztuczek triki z kartami wyjaśnienie sztuczki triki karciane podmiana karty zamiana karty zmiana kart

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać trik z zamianą karty na oczach widza skomentowało 4 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...