Jak opanować grafikę wektorową #5 - kilka elementów interfejsu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Kursy i szkolenia
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 11.10.2017 / 08:00
  • Odsłony: 1 042
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

arek991k

Do poradnika jak opanować grafikę wektorową #5 - kilka elementów interfejsu przypisano następujące tagi:

Kurs grafiki komputerowej i piąty odcinek w którym poznacie najbardziej przydatne skróty klawiszowe w programie CorelDraw oraz wyjaśnione zostanie kilka elementów interfejsu. Innymi słowy jedziemy dalej i poznajemy nowe rzeczy. A wszystko to na konkretnych przykładach, więc teoria i praktyka jest tutaj połączona. 

Grafika komputerowa, mimo że nie jest prostym tematem, to odpowiednio przedstawiona okazuje się łatwiejsza i nie taka straszna. Dlatego zachęcam wszystkich do uczestnictwa w tych lekcjach i do poszerzania swojej wiedzy na temat programu CorelDraw i szeroko pojętej grafiki komputerowej. 

Przypominam, że cały kurs CorelDraw jest tworzony nie tylko dla osób, które nigdy wcześniej nie miały doświadczenia z tym programem ale także dla tych, którzy już są zaznajomieni z grafiką wektorową oraz szeroko rozumianą grafiką komputerową. 

Dodatkowo wszystkie lekcje tutaj zamieszczane będą także (w miarę możliwości)  zamieszczane na stronie nie tylko w formie video ale także w formie tekstowej. Natomiast zdjęcia, materiały i grafiki wykorzystane i te które powstają podczas poradników, udostępnione zostaną  na stronie kursu grafiki komputerowej, która jeszcze jest w trakcie tworzenia. Znajdziecie ją pod poniższym linkiem:

www.coreldrawguru.com

Ale póki co, znajdziecie je na moim fanpage na Facebooku.

Oczywiście zapraszam do subskrypcji kanału, do dawania łapek oraz oczywiście do lajkowania na fejsie:

https://www.facebook.com/coreldrawguru/.

Pamiętajcie, że komentarze i pytania związane z tymi poradnikami CorelDraw zawsze są mile widziane, więc pytajcie i komentujcie ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Kategoria: Edukacja > Kursy i szkolenia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować grafikę wektorową #5 - kilka elementów interfejsu skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków