Jak ostrzyć noże za pomocą kubków

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
31153 5

Zobacz szybką i skuteczną poradę, jak naostrzyć nóż przy pomocy zwykłego kubka. Tępe noże to zmora nie tylko w kuchni, ale także na wypadach biwakowych, czy grillach.

Jest to bardzo szybki sposób na tępe noże, które znajdują w naszej kuchni. Ten sposób sprawdzi się świetnie, kiedy na biwaku, bądź wypadzie survivalowym będzie potrzebne szybkie ostrzenie noża. W takich warunkach nie ostrzałka to dobro luksusowe, ale już ceramiczny kubek może znaleźć się na wyposażeniu naszego plecaka :).

Do naszego szybkiego ostrzenia noża będziemy potrzebowali ceramiczny kubek oraz wspomniany nóż. Kubek odwracamy denkiem do góry następnie przeciągamy ostrzem, pod kątem 20 stopni, po szorstkiej krawędzi. Czynność tę powtarzamy kilkukrotnie.

Po takim ostrzeniu noża będziemy mogli go śmiało używać, bez obawy o jego skuteczność. Jeśli według Was nóż nadal nie jest ostry, to czynność tę należy powtórzyć :).

Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam do oglądania porady dotyczącej ostrzenia noży, w prosty i nieskomplikowany sposób. 

Pozdrawiam!

Do poradnika Jak ostrzyć noże za pomocą kubków przypisano następujące tagi:

porady jak naostrzyć nóż ostrzenie noży tępe noże awaryjne ostrzenie noży szybkie ostrzenie noży

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ostrzyć noże za pomocą kubków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...