Jak oszukują handlarze samochodów

Poradnik dodany przez: dr1v3r
10823 0

FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I

Porady, są raz lepsze, raz gorsze, ale zawsze wnoszą coś istotnego do naszego życia. Czy to pomysł jak zrobić świetną niespodziankę ukochanej cioci, czy też jak sprawić, żeby kupno używanego samochodu nie było dla nas koszmarem. 

Kupno auta używanego to coś, z czym spotyka się spora część naszego kraju. Większość ludzi swoje auto kupuje z drugiej, trzeciej, czy też dziesiątej ręki. O ile część z tych pojazdów jest naprawdę godna zaufania, to spora ich część jest dość wątpliwej reputacji. Zwykle dzieje się tak kiedy chcemy nabyć nasze cztery kółka w jakimś komisie. 

Tricków, które stosują sprzedawcy jest naprawdę sporo. Jest nawet anegdotka, że Odra, to magiczna rzeka, ponieważ po jej przekroczeniu liczniki cofają się o 100 000 km ;). Powinniśmy wiedzieć na co uważać przy kupnie samochodu, jakie składowe całego pojazdu powinny wzbudzić w nas niepokój i przede wszystkim o co zapytać sprzedającego. 

Sztuczki handlarzy samochodów nie ograniczają się tylko do cofania liczników. Uwierzcie, że może tego być o wiele wiele więcej. Niektóre mogą być nawet groźne dla naszego życia, a w najlepszym wypadku zdrowia. 

Dlatego dziś przedstawimy wam kolejne sztuczki, którymi posługują się nieuczciwi handlarze samochodów. Sprawdź, na co uważać przy kupnie samochodu oraz co sprawdzić przy zakupie samochodu

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub

Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV

Instagram: https://instagram.com/pojechani/

Zobacz nas w telewizji!

http://twoja.tv/profil/Pojechani.tv

Poczytaj: http://goo.gl/KGE5Jx

Napisz do nas: [email protected]

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak oszukują handlarze samochodów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...