Jak oszukują nas w cukierki

Poradnik dodany przez: daremix
23785 3.5

Cześć i witam was w drugim odcinku naszej serii, w której pokazuję różne triki jakie stosują oszuści targowi i szulerzy wszelkiej maści. To wszystko oczywiście abyśmy zostali oszukani i wydali jak najwięcej pieniędzy. No niestety to jest ciemna strona sztuczek magicznych. Skoro sporo osób może nauczyć się różnych trików to zawsze znajdą się jednostki, które będą wykorzystywać tą piękną sztukę zadziwiania ludzi na pokazach do tego aby ludzi oszukać.

Triki szulerów które tutaj zobaczycie w tej serii mają na celu uświadomić was abyście nie dali się nabrać na tego typu sztuczki. Szulerzy tak własnie zarabiają i lepiej po prostu nie wchodzić w żadne tego typu zakłady. A jeżeli masz odwagę to można nawet spróbować ich zdemaskować. 

Sprawdźcie zakład z cukierkami, który tutaj jest pokazany i wyjaśniony. Jest to bardzo prosty trik ale jak widać całkiem skuteczny. Zakłady uliczne polecam oglądać ale jeżeli ktoś chce się z wami założyć to już powinna wam się zapalić czerwona lampka, że coś jest nie tak.

Składniki:

  • cukierki
  • tektura

Do poradnika Jak oszukują nas w cukierki przypisano następujące tagi:

tricki szuler sztuczki szulerów triki szulerów zakład z cukierkami zakłady uliczne triki uliczne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak oszukują nas w cukierki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...