Jak otworzyć puszkę Pepsi kapselkiem do góry

Poradnik dodany przez: Neverlander
21174 2.43

Otwieranie puszki raczej ciężko aby było jakieś zachwycające prawda? Na początku też tak pomyślałem dopóki nie zobaczyłem tego poradnika. Co prawda film nagrany przez gimbazę ale sposób naprawdę ciekawy. Sam się zdziwiłem. Jest to trik z puszką, który jak widać na filmie działa bardzo fajnie. Jak dla mnie to trik imprezowy taki na szybko do pokazania wśród znajomych. 

Ale też powiem wam, że myślę czy nie wykorzystać tej sztuczki na imprezę jako swojego rodzaju pomysłu na zakład. No bo w sumie nie znam innego sposobu otwierania puszki w taki sposób aby ta metalowa część, która otwiera się w dół poprzez zawleczkę, została otworzona do góry. 

Tak czy siak, jest to fajny i ciekawy trik z puszkami jaki można wykonać. No i kiedy w takiej puszcze z napojem zerwie się zawleczka, to będziecie wiedzieć co zrobić. To taki mały drugi plus tego pomysłu. 

Jeżeli komuś tez się spodoba to fajnie. Nie mówię, że jest to jakaś tam niesamowita sztuczka ale coś, co każdy może spróbować wykonać. Pozdrówki

Składniki:

  • Puszka z napojem gazowanym (najlepiej Pepsi)
  • Nóż

Do poradnika Jak otworzyć puszkę Pepsi kapselkiem do góry przypisano następujące tagi:

tricki pomysł na zakład otwieranie puszki ciekawe triki sztuczki na imprezę triki imprezowe triki z puszkami triki z puszką

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak otworzyć puszkę Pepsi kapselkiem do góry skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...