Jak ozdobić butelka szampana na sylwestra

Poradnik dodany przez: pati94
10609 0

Porady, kto z nas nie lubi z nich korzystać? Chyba nie ma osoby, która w mniejszym lub większym stopniu nie docenia porad. Nawet jeśli chodzi o tak błahe sprawy jak pomysły na sylwestra. Tutaj jednak nie będę mówiła o tym jak się bawić, czy jak go spędzać. Jest to raczej pomysł dla osób, które cenią sobie gadżety DIY i które mają już jakiś zamysł co robić w tę ostatnią noc w roku. 

Sylwester i pomysły są już dawno wybrane, więc pozostało tylko zapytać Was jak go spędzicie? Jakie pomysły na Sylwestra przygotowali Wasi znajomi? Pochwalcie się w komentarzach :).

A dzisiaj pokażę Wam jak ozdabianie szklanych butelek powinno przebiegać. Nie każdemu się to może spodobać, ale wszystko jest rzeczą gustu. 

Mam nadzieję, że pomysły, które dzisiaj zobaczycie przydadzą się Wam i skorzystacie z nich nie tylko przy okazji sylwestra, ale także przy innych, równie ważnych i ciekawych okazjach. 

Pochwalcie się w komentarzach jak Wam wyszło ozdabianie butelek :). Nie pozostało mi nic innego jak życzyć udanej zabawy!

www.rekodzielo-art.pl

Do poradnika Jak ozdobić butelka szampana na sylwestra przypisano następujące tagi:

porady pomysły na sylwestra gadżety diy sylwester pomysły jakie pomysły na sylwestra ozdabianie szklanych butelek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ozdobić butelka szampana na sylwestra skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...