Co zrobić z dzieckiem w sylwestrową noc

Co zrobić z dzieckiem w sylwestrową noc

Kiedy nasza pociecha jest już trochę starsza, myślimy o wyjściu na zabawę sylwestrową. Co jednak zrobić z dzieckiem podczas tej najdłuższej w roku nocy?

Krok 1

Oczywistym rozwiązaniem jest poproszenie rodziny, która w Sylwestra zostaje w domu, o przypilnowanie pociechy. Dziadkowie czy wujkowie na pewno ucieszą się z możliwości spędzenia czasu z maluchem, a Ty nie będziesz ani przez chwilę martwił się o jego bezpieczeństwo. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić sylwestrowe okulary

Krok 2

Wynajmij zaufaną opiekunkę. Co prawda w noc sylwestrową stawki są wyższe, ale przecież bezpieczeństwo dziecka jest bezcenne. Współpracuj tylko z zaufaną nianią, na którą możesz liczyć i której w 100% ufasz. 

Krok 3

Jeżeli twoja pociecha jest zapisana do prywatnego przedszkola, możliwe że organizowany jest w nim dziecięcy sylwester. Takie rozwiązanie jest dość drogie, ale w zamian dziecko ma zagwarantowaną profesjonalną opiekę, dobrą zabawę, przekąski i napoje. 

Krok 4

Wiele hoteli, organizujących bale sylwestrowe, wychodzi na przeciw problemom wielu rodziców i obok Sylwestra dla dorosłych organizują Sylwestra dla dzieci. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż w każdej chwili możesz sprawdzić jak bawi się twój maluszek. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Co zrobić z dzieckiem w sylwestrową noc skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!