Jak ozdobić kieliszki do wina kwiatkami z lakieru do paznokci

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
4257 0

PJeżeli mamy dość nudnego wyglądu naszych kieliszków i chcemy nadać im nieco więcej urok, możemy spróbować metody, jaką prezentuje ten filmik. Potrzebujemy różnokolorowe lakiery do paznokci i kieliszki do wina czerwonego. Następnie zaczynamy od malowania spotu nóżki, żeby zachować odpowiedni efekt również w centrum. Następnie nanosimy wzór na zewnętrzną stronę kieliszka.
Tego rodzaju dekoracje robią duże wrażenie na gościach i domownikach, dlatego też możemy próbować naszych sił w różnorodnych wzorach, nie zaś ograniczać się jedynie do kwiatów. Mogą to być inne formy przypominające owal albo wykłe krajobrazy, które będą się prezentowały najlepiej w ten sposób.
Na powyższym wideo znajdują się dobre porady, jak zacząć projekt, nie musimy się go jednak wiernie trzymać. Jeżeli jednak nie jesteśmy pewni, postępujmy na początku według wskazówek, a dopiero potem spróbujmy czegoś nowego. Idealnie do takich ozdób nadają się kieliszki do wina czerwonego, jednak możliwe, że znajdziemy szklanki czy wazony, które również posiadają przezroczyste dno. Wcale nie musimy używać farby do szkła, możemy takie kieliszki do wina ozdobić lakierem, co znacznie zmniejsza koszty takiego projektu.
To też świetny sposób, aby stworzyć ozdoby do domu i nadać im niepowtarzalnego, zaskakującego charakteru. Wystarczy drobina kreatywności i szeroka gama kolorów, żeby popuścić wodzę wyobraźni. Projekty te spełniają się również jako dekoracje weselne, które ucieszą gości i zachęcą do dobrej, warte zapamiętania zabawy. Mogą stać się także pamiątką bądź upominkiem rozdawanym tym, którzy pojawią się na uroczystości – zgodnie z panującą od jakiegoś czasu modą.

Joanna Wajdenfeld blog: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak ozdobić kieliszki do wina kwiatkami z lakieru do paznokci przypisano następujące tagi:

porady dekoracje kieliszki do wina ozdoby do domu dekoracje weselne kieliszki do wina czerwonego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ozdobić kieliszki do wina kwiatkami z lakieru do paznokci skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...