Jak ozdobić pudełko na herbatę

Poradnik dodany przez: MeetMeToday
16596 0

Drewniane pudełko potrafi być bardzo dobrym prezentem o ile będziemy wiedzieć co z nim zrobić. Tak na początek może w kwestii wyjaśniania warto napisać, że takie drewniane pudełka jakie są w filmie można kupić w internecie albo w sklepach plastycznych. Jeżeli sami chcemy je udekorować i zamienić w coś ładnego to jednym z najlepszych sposobów jest wykorzystanie technik Decoupage. Tak, niektórzy podchodzą do tego jak go ognia, twierdząc, że to jest trudne. Ale przecież więcej projektów z metodami Decoupage to proste rzeczy i ten film właśnie to pokazuje. 

Pozostaje jeszcze kwestia kupna farb, pędzelków i innych rzeczy i to tez może odstraszać ale przecież wszystko wystarcza na spora ilość projektów. A pomysłów takich jak ten na drewniane pudełko jest całe mnóstwo. Nie licząc całkiem innych inspiracji z technikami Decoupage

Zobacz pudełko na herbatę i sposób stworzenia ze zwykłego pudełka drewnianego prezentu do kuchni. Wszystko w stylu zrób to sam. No i być może takie projekty staną się dla Ciebie nowym hobby?

Do poradnika Jak ozdobić pudełko na herbatę przypisano następujące tagi:

drewniane pudełko pudełko na herbatę pudełko drewniane techniki decoupage metoda decoupage

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ozdobić pudełko na herbatę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...