Jak ozdobić świąteczny prezent dodatkowym gadżetem

Poradnik dodany przez: szeszelnik
6536 0

Ozdoby świąteczne wykonywane samodzielnie to dla wielu osób jedna z rzeczy, które definiują święta. Jednak, jeśli chodzi o tego typu gadżety warto jest nie ograniczać się wyłącznie do ozdób choinkowych. Pakowanie prezentów również rodzi nieskończone możliwości, jeśli chodzi o ozdoby diy.
Opakowany prezent można ozdobić dodatkową ozdobną zawieszką, która może służyć później na przykład jako zakładka do książki. Do jej wykonania potrzebny jest kawałek grubszego papieru o wymiarach 2, 5 x 13 cm, kolorowy papier, klej, nożyczki, ołówek, linijka, brokat, ozdobna wstążka i dziurkacz. Dodatkowo można także wykorzystać specjalny dziurkacz, dzięki któremu można uzyskać otwory w kształcie choinki. Na początku trzeba ozdobić górną część zawieszki. W tym celu należy przykleić ukośnie kolorowy papier. Precyzja nie jest konieczna, można po prostu przykleić arkusz i obciąć go w odpowiednim miejscu.
Dół zawieszki należy przyciąć w kształt ogona jaskółki. Aby całość była ładniejsza, warto dodatkowo przykleić brokat, wystarczy posmarować klejem odpowiednią część i zanurzyć ją w brokacie. Warto pamiętać, aby nie przyklejać brokatu na całości zawieszki, aby zmieściły się inne ozdobne gadżety.
Na zawieszkę warto przykleić także to, co mają praktycznie wszystkie ozdoby świąteczne, czyli choinkę. Można uzyskać ją przy pomocy specjalnego dziurkacza lub samodzielnie wyciąć z papieru. Aby to zrobić warto narysować trójkąt, który ułatwi rysowanie samej choinki. Należy pamiętać, by wyciętą choinkę przyklejać do zawieszki w taki sposób, aby ołówkowe linie nie były widoczne. Na końcu wystarczy przedziurkować zawieszkę na samej górze i przeciągnąć ozdobną wstążkę. Pomysł na prezent jest gotowy.

Blog: mishellka.com

INSTA: @iammishellka 

Do poradnika Jak ozdobić świąteczny prezent dodatkowym gadżetem przypisano następujące tagi:

święta gadżety ozdoby świąteczne diy pomysł na prezent pakowanie prezentów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ozdobić świąteczny prezent dodatkowym gadżetem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...