Jak pakować prezenty o nieregularnych kształtach

Poradnik dodany przez: kinaa45
6286 0

Wielu osobom pakowanie prezentów nastręcza dużej ilości problemów. Tymczasem nie jest to aż takie trudne, o ile zna się na to sposoby. Trudniejsze może okazać się pakowanie prezentów o nieregularnych kształtach. Oto skuteczne porady:

Seria zrób to sam podpowiada jak oryginalnie zapakować prezent, nawet ten o nieregularnych kształtach. Prezenty typu hulajnoga powinny najpierw zostać owinięte folią aluminiową. Oczywiście może wydawać się, że nie prezentuje się to najlepiej, ale odrobina ozdób może już zdziałać cuda. Świetnie sprawdzą się tak zwane "anielskie włosy" srebrne lub złote. Dodatkowo warto powiesić na nich bombki. Rozpakowanie takiego prezentu zajmie niemało czasu, ale to dobrze, ponieważ radość i ciekawość będą większe.

Okrągłe rzeczy doskonale pakuje się w różnego rodzaju tkaniny, np. tiul. Oczywiście potrzebnych będzie kilka warstw, aby nie było widać prezentu. Świetnym pomysłem jest zrobienie bombki, czyli zebranie materiału u góry i zawiązanie kokardą. Bardzo trudne jest również pakowanie ubrań. Przede wszystkim trzeba je dokładnie zwinąć w rulon, a potem zawinąć w celofan i zawiązać ładną tasiemką. Można nawet zrobić z tego jak gdyby cukierek.

Problem pojawia się również wówczas, gdy mamy dwa prezenty. Warto zapakować oba w ten sam lub podobny papier, a potem związać razem wstążką. Najlepiej nawet przykleić jedno pudełko do drugiego.

Sposobów na pakowanie prezentów na święta jest naprawdę dużo. Wystarczy obejrzeć w sieci jakiś poradnik w stylu jak zapakować prezent. Takie porady z pewnością przydadzą się każdemu i pozwolą oszczędzić dużo czasu.

Blog: http://ulapedantula.pl/ 

Do poradnika Jak pakować prezenty o nieregularnych kształtach przypisano następujące tagi:

porady pakowanie prezentów jak zapakować prezent prezenty na święta zrób to sam jak oryginalnie zapakować prezent

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pakować prezenty o nieregularnych kształtach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...