Jak pakować przyprawy na wyjazd za pomocą słomek

Poradnik dodany przez: Gordawski
16379 5

Jak wiadomo pakując się na wyjazd musimy zadbać o to, aby nasze rzeczy zabierały jak najmniej miejsca i o to aby wziąć ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy. A wybierając się na wycieczkę często oprócz samych np. ubrań i wyposażenia zabieramy ze sobą produkty żywnościowe, w tym także przyprawy. Oczywiście nie ma sensu zabierać kilograma soli dlatego w tym poradniku zobaczycie jak można spakować przyprawy na wyjazd za pomocą zwykłych słomek. 

Pakowanie się na wyjazd musi być przemyślane i jeżeli macie zamiar sami przygotowywać potrawy to możecie użyć tego sposobu. Dzięki niemu tez wasze przyprawy będą odporne na wilgoć. Żaden spływ kajakowy czy jakakolwiek wodna forma aktywności nie będzie tutaj przeszkodą. 

Zobaczcie jak przechowywać przyprawy na różnych wyjazdach aby nie dostała się do nich wilgoć. Oczywiście mówimy tutaj o wyjazdach w teren, pod namiot a nie do hotelu czy na domek przy jeziorze.

Przypieprz subskrypcją i przypraw autorów o lajka:
https://www.facebook.com/AgemaNysa

Składniki:

  • Słomki
  • Zapalniczka
  • Kombinerki

Do poradnika Jak pakować przyprawy na wyjazd za pomocą słomek przypisano następujące tagi:

porady jak się spakować pakowanie się na wyjazd pakowanie porady porady przy pakowaniu pakowanie przypraw jak przechowywać przyprawy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pakować przyprawy na wyjazd za pomocą słomek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...