Jak pojawiać pieniądze wszędzie - sztuczka z wyjaśnieniem

Poradnik dodany przez: kukstertv
10278 0

W tym odcinku będzie kolejna sztuczka z wyjaśnieniem. Tym razem magia będzie dotyczyć monety i jej pojawiania się. Zobaczysz jak pojawiać monetę w różnych miejscach oraz w pustych dłoniach. 

Sztuczki z monetami to bardzo popularne triki magiczne, ponieważ do ich wykonania najczęściej nie potrzeba specjalistycznych przedmiotów. No i monety zawsze mamy przy sobie. Widzowie także lubią te triki, gdyż do wielu z nich możemy wykorzystać monetę widza. A to już jest jeszcze lepszy efekt. Sztuczki z monetami to jednak nie wszystko jeśli chodzi o ten poradnik, gdyż oprócz monet, także pojawią się tutaj banknoty. W końcu pieniądze to nie tylko monety. 

Iluzja jaką tutaj poznacie jest bardzo ciekawa i nie będzie trudno jej się nauczyć. No a poza tym, chyba każdy lubi magię i sztuczki magiczne ... choć niektórych irytuje to, że nie potrafią domyślić się sekretu danego triku. No ale właśnie na tym to polega. Oczywiście wiele sztuczek magicznych do dziś pozostaje niewyjaśnionych ale te prostsze warto przedstawić innym. Nawet kiedy coś tam widz podejrzewa odnośnie sekretu danej sztuczki magicznej to i tak odpowiednio zaprezentowany pokaz jest bardzo fajnie się ogląda. 

Ta sztuczka z wyjaśnieniem niech będzie kolejnym trikiem w waszym arsenale iluzji, trików i sztuczek. Sami zobaczycie, że spodoba się tym, którym ja pokażecie. 

A po więcej sztuczek magicznych, po rekwizyty do sztuczek magicznych oraz na kursy i wytłumaczenia trików zapraszam na moją stronę: www.x-iluzja.pl

W końcu wiele trików wymaga specjalnych przedmiotów. Ale tego wszystkiego dowiesz się już po wejściu na stronę.

Do zobaczenia za jakiś czas

Do poradnika Jak pojawiać pieniądze wszędzie - sztuczka z wyjaśnieniem przypisano następujące tagi:

tricki magia iluzja sztuczki magiczne sztuczki z monetami sztuczka z wyjaśnieniem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak pojawiać pieniądze wszędzie - sztuczka z wyjaśnieniem skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...