Jak prasować i składać prześcieradła z gumką

Poradnik dodany przez: jazz90
32815 0

Prześcieradło z gumką to idealna propozycja dla tych, którzy lubią mieć zawsze gładkie prześcieradło na swoim łóżku z materacem. Prześcieradła z gumką mają swoje plusy ale też mają minusy. Jednym z nich jest składanie a innym minusem jest ich prasowanie. Porady z tego filmu pokażą wam, że tak naprawdę to nie są żadne minusy. Po prostu trzeba poznać sposób na prasowanie prześcieradeł z gumką i sposób na to jak złożyć prześcieradło z gumką, bo zwijanie całości w kulkę to nie składanie :) Wtedy okaże się, że z łatwością prześcieradła z gumką będą wam się układały zarówno na łóżku jak i w szafie. 

Domowe porady, takie proste a takie przydatne. Bo sami się zastanówcie przez chwile w jaki sposób wy np. składacie prześcieradła z gumką. Aby był porządek w szafie to oglądajcie i sami się przekonajcie, że odpowiednia technika składania prześcieradła z gumką to prosta sprawa.

Subskrybuj kanał: http://bit.ly/1jTBfO9

Facebook: https://www.facebook.com/UlaPedantula

Blog: http://ulapedantula.blogspot.com/ 

Do poradnika Jak prasować i składać prześcieradła z gumką przypisano następujące tagi:

porady domowe porady prześcieradło z gumką prasowanie prześcieradeł z gumką jak złożyć prześcieradło z gumką prasowanie porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak prasować i składać prześcieradła z gumką skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...