Jak przeciąć szklaną butelkę samą sznurówką

Znalazł: FinalFrontier
Źródło filmu: YouTube
111413 4.33

Szklana butelka, sznurówka i woda. Tak, to wszystko co potrzebujesz aby wykonać ten ciekawy trik, który ma swoje podstawy w zasadach fizyki i we właściwościach szkła. 

Cięcie szkła w domu już z samego założenia nie powinno być możliwe bez specjalnego nożyka albo bez specjalnych narzędzi. Ale okazuje się, że jak człowiek chce i ma pomysłową makówkę to wszystko można zdziałać. A w jednym z ostatnich filmów widzieliście takie cięcie butelki za pomocą sznurka i ognia. Ten sposób na szklane butelki będzie jeszcze bardziej wypasiony, jeszcze bardziej dziwny i jeszcze bardziej nierealny. Ale działa, choć nie jest łatwo i bardzo trudno otrzymać równe cięcie szkła. No ale nie każdy trik może być prosty. 

Jak przeciąć szkło to jest też pomysł na mały zakład i wyzwanie. Kiedy dacie komuś sznurówkę, szklaną butelkę i wodę to raczej nikt nie wpadnie na to co można z tym zrobić. A tu proszę, cięcie szkła i takie zaskoczenie, że hej. 

Sprawdź czy Tobie wyjdzie i spróbuj sam wykonać ten trik. Powodzenia

Składniki:

  • Szklana butelka
  • Sznurówka
  • Woda

Do poradnika Jak przeciąć szklaną butelkę samą sznurówką przypisano następujące tagi:

tricki fizyczne cięcie szkła doświadczenia z fizyki szklane butelki ozdoby z butelek pomysł na świecznik szklanki z butelek jak przeciąć szkło

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przeciąć szklaną butelkę samą sznurówką skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...