Jak przerobić bezprzewodowy dzwonek

Poradnik dodany przez: Fanarybeusz
14193 4

Dryyyń! Dryyyyyyyyń! Dryyyń! Dryyyyyyyyń! Dryyyń!

Te dźwięki zna chyba każdy z nas i nie raz nas wkurzają, a innym razem długo na nie wyczekujemy i przynoszą ulgę? O co chodzi?!? Co to za zagadka?!? A nic, nic. Postanowiliśmy dzisiaj zająć się dzwonkami, które od wielu lat wyrywają nas ze snu lub oznajmiają nadejście ukochanej, sprawdźcie!!!;)

Dźwięk dzwonka do drzwi jest bardzo subiektywny i to, czy nam się podoba, czy nie zależy zawsze od kontekstu. Długo wyczekiwany dzwonek do drzwi wejściowych, kiedy oczekujemy na przybycie naszej ukochanej to zupełnie inny dźwięk, niż ten, kiedy w sobotni poranek do naszych drzwi wali natręt.

Dzwonki do drzwi wejściowych znajdują się praktycznie przy każdym domu od wielu wielu lat. Jednak niektórzy z nas pragną czasem zmian.  To nieodzowny element, jeśli nie chcemy przegapić nikogo, kto przyszedł do nas z wizytą (dzwonki, nie zmiany). Dziś zajmiemy się ich bezprzewodową wersją, która od wielu lat hula w naszych domach i mieszkaniach. Zastanawiacie się czasem czym zastąpić baterie w dzwonku na baterie? W takich bezprzewodowych dzwonkach do drzwi można zdziałać kilka niemałych cudów, które z pewnością zaskoczą niejednego z Was. Jak je zrobić? Co ciekawego wykonać? Aby się przekonać musicie ogarnąć mój film. Życzymy Wam powodzenia i do zobaczenia w kolejnych naszych majsterkowych filmach związanych z elektroniką.

Facebook Fanpage - https://www.facebook.com/Elektryka-pr%C4%85d-nie-tyka-223060618055328/

Konto - https://www.facebook.com/elaktrykaprad.nietyka

Nagrywam telefonem Huawei P9 Lite

Masz wątpliwości pisz - [email protected]

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić bezprzewodowy dzwonek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...