Jak przygotować miksturę oczyszczającą organizm

Poradnik dodany przez: ZdrowoGotuje
9567 0

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że zdrowie jest bardzo ważne. Czasami trzeba zrobić radykalne oczyszczanie organizmu. Dlatego powinniście zastosować dietę oczyszczającą. Dzisiaj pokażę Wam jak mikstura oczyszczająca powinna być przygotowana.

Jeśli postanowiliście spróbować, to polecam zacząć od dolnej granicy, czyli każdego ze składników dać po 5ml, a potem z każdym dniem, stopniowo zwiększać do 10ml.

1. Nie zastępujcie oliwy lub oleju jakimś "belejakim" olejem, wystrzegajcie się rzepakowego, słonecznikowego i ogólnie tłoczonych na gorąco. Lniany myślę, że powinien się nadać.

2. Aloes polecam kupować w jak najmniejszych butelkach, bo jego przydatność po otwarciu to ok 3 tygodnie, a i to pod warunkiem, że trzymacie butelkę w lodówce. Sok rzeczywiście pleśnieje po ok miesiącu. zdarzyło mi się już 2 razy.Z kolei w większych butlach wychodzi taniej, wiadomo. Można np. pomyśleć o jakiejś zrzutce w kilka osób:) w sprzedaży są butelki litrowe, pół litrowe, 330ml i 250ml. Najwygodniejsze było 250ml, ale butelki 330ml, które są nowością, powoli wypychają je z rynku. Przynajmniej w kilku sklepach gdzie kupuję zaobserwowałem to zjawisko.

3. Myślę że sok z aloesu jest najlepszym rozwiązaniem do zrobienia alocitu. Są dostępne inne środki, coś na wzór wyciągów/ekstraktów z roślin, ale są one droższe.

Składniki:

  • SKŁADNIKI:
  • - 5 - 10 ml oleju z pestek winogron lub oliwy z oliwek
  • - 5 - 10 ml soku z cytryny
  • - 5 - 10 ml alocitu (pół na pół przegotowana woda i sok z aloesu)

Do poradnika Jak przygotować miksturę oczyszczającą organizm przypisano następujące tagi:

zdrowie dieta oczyszczająca mikstura oczyszczająca sok z aloesu oczyszczanie organizmu zdrowy olej

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować miksturę oczyszczającą organizm skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...